Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, przypadającego 21 listopada, składamy najgorętsze życzenia wszystkim pracownikom socjalnym oraz osobom pracującym w systemie wsparcia społecznego.

Życzymy wielu sił, zadowolenia i satysfakcji, jakie niesie z sobą misja, którą szerzycie Państwo wśród wszystkich, którzy potrzebują serca, zrozumienia, miłości – profesjonalnej pomocy. Życzymy, aby Państwa wysiłki znalazły uznanie wśród przełożonych oraz wśród tych, którym towarzyszycie w codziennych problemach.

Niech ten Dzień przypomina nam wszystkim o wartości tego zawodu w społeczeństwie

Dyrekcja i Pracownicy Instytutu Pracy Socjalnej

Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie