Spotkanie Klubu Pracownika Socjalnego z s. Małgorzatą Chmielewską

by pokazało się światło
s. Małgorzata Chmielewska

Szanowni Państwo.
Po wakacyjnej przerwie Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie wznawia spotkania Małopolskiego Klubu Pracownika Socjalnego.
Celem naszych spotkań jest poddanie szerszej reeksji realizację pracy socjalnej w różnych jej aspektach, jej profesjonalizację oraz integrację małopolskiego środowiska specjalistów realizujących pracę socjalną.

Kolejne nasze spotkanie odbędzie się w dniu 25 października 2017 r., o godz. 11.30 przy ul. Bernardyńskiej 3
Naszym gościem będzie s. Małgorzata Chmielewska, która podzieli się z nami reeksją „Jak być szczęśliwym we współczesnym pomaganiu”.
Wszystkich zainteresowanych naszą inicjatywą oraz spotkaniem z charyzmatyczną Siostra Małgorzatą zapraszamy do udziału.
Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 23 października 2017 r., na adres email: katarzyna.wojtanowicz@upjp2.edu.pl

Serdecznie zapraszamy !

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017