Spółdzielnia Socjalna Równość laureatem Ogólnopolskiego Konkursu LODOŁAMACZE 2017

Z radością informujemy, iż „nasz żywiciel i dobry duch naszego budynku” przy ul. Bernardyńskiej 3, Spółdzielnia Socjalna Równość, zdobyła pierwsze miejsce w kategorii ZDROWA FIRMA w ramach prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu LODOŁAMACZE 2017, za promowanie zdrowia i działań prozdrowotnych w miejscu pracy. Uroczystości wręczenia statuetki miały miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 27 września br.

Przypominamy, że SSR zajmuje się rehabilitacją zawodową osób niepełnosprawnych z powodu chorób psychicznych przez tworzenie miejsc praktyk, staży zawodowych oraz zatrudnienia tych osób. Spółdzielnia Socjalna Równość od początku funkcjonowania aktywnie uczestniczy w promowaniu zdrowia psychicznego oraz dobrego funkcjonowania osób doświadczających tych trudności zdrowotnych. Działania te są realizowane między innymi przez udział w edukacji środowisk studenckich, zwłaszcza studentów Instytutu Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papeskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Wszystkim członkom Spółdzielni gratulujemy, życząc dalszych sukcesów, ale nade wszystko satysfakcji z misji, która jest ich udziałem!

Dyrekcja, pracownicy oraz studenci Instytutu Pracy Socjalnej UPJPII