Informacje organizacyjne dla Studentów IPS

Informacje organizacyjne dla Studentów IPS:

1) Uprzejmie informuję, że dzień 2 października 2017 r. jest dniem organizacyjnym. W tym dniu nie ma jeszcze zajęć.

Jedynie studenci I roku studiów licencjackich i magisterskich mają o godzinie 8.00 mają obowiązkowe szkolenie BHP.

Zwolnione z tego szkolenia są tylko osoby, które miały takie szkolenie na studiach licencjackich (osoby, które ukończyły I stopień na UPJPII).

2) Studenci studiów stacjonarnych rozpoczynają zajęcia w środę lub we czwartek, tj. 4 lub 5 października 2017 r.

3) We wtorek 3 października br. zapraszamy wszystkich na Pielgrzymkę na rozpoczęcie nowego roku akademickiego do Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach.

4)Wszystkie szczegółowe harmonogramy są już dostępne w wirtualnym dziekanacie - https://wd.upjp2.edu.pl/    zakładka plany zajęć. Dopóki nie skończy się poprzedni semestr trzeba wprowadzić odpowiednie daty, aby go zobaczyć.