Studia I Stopnia – na kierunku Praca Socjalna

Studiuj z Nami! Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na praktyczne Studia I Stopnia - na kierunku Praca Socjalna

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II wychodzi na przeciw oczekiwaniom studentów uruchamiając studia o charakterze praktycznym.  Na pierwszym miejscu stawia zdobywanie umiejętności niezbędnych do budowania realnego doświadczenia zawodowego już w trakcie studiów.  Wzbogaca treści nauczania o zwiększoną ilość zajęć o charakterze ćwiczeniowym, warsztatowym i praktycznym.

Co zyskasz wybierając studia I stopnia na kierunku Praca Socjalna?

• Studia pełne realnych doświadczeń zawodowych i zajęć prowadzonych przez profesjonalną kadrę naukowców i praktyków.
  • Aż trzy specjalności do wyboru! Praca socjalna z osobą chorującą psychicznie,  praca socjalna z osobą starszą lub praca socjalna z bezrobotnym i bezdomnym. To Ty decydujesz!
  • Bogaty program studiów i szeroką ofertę zajęć, które sprawią, że zdobędziesz wiedzę a także rozwiniesz swoje zainteresowania.
  • Studia oparte na nauczaniu społecznym Kościoła w odniesieniu do człowieka oraz przysługujących mu praw
  • Nawiązanie współpracy z pracodawcami jeszcze w trakcie trwania studiów
  • Realizację projektów socjalnych
  • Praktyki odbywające się w różnych cyklach czasowych zwiększające umiejętności i kompetencje
  • Wymiany studenckie w ramach istniejących systemów (np. ERASMUS)
  • Współpracę z Biurem Karier oraz Biurem Osób Niepełnosprawnych działających przy UPJPII
  • Atrakcyjne kierunki Studiów II Stopnia do dalszego kształcenia i rozwoju osobistego

Pracownik socjalny to dzisiaj zawód potrzebny i poszukiwany! Z nami zdobędziesz wykształcenie i poznasz rynek pracy. Wybierając studia I Stopnia na Kierunku Praca Socjalna zdobędziesz zawód z przyszłością!

Informacje praktyczne - czyli co musisz wiedzieć?

Typ studiów:

Studia Stacjonarne I stopnia – profil praktyczny

Kontakt:

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Instytut Pracy Socjalnej

31 – 069 Kraków, ul. Bernardyńska 3

Sekretariat tel: 12 – 422 21 21 w.( 933) pok. 60 Parter

Email: ips@upjp2.edu.pl

Rekrutacja na stronie: www.rekrutacja.upjp2.edu.pl

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2019