Studia Dualne II Stopnia – na kierunku Praca Socjalna

Zainwestuj w siebie i skorzystaj z wyjątkowej oferty studiów o charakterze praktycznym. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na Studia Dualne II Stopnia – na kierunku: Praca Socjalna.

Dlaczego warto wybrać studia dualne?

Sama wiedza to dziś za mało. Warto zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze w trakcie studiów. Kształcenie dualne to odpowiedź na postulaty pracodawców, którzy poszukują pracowników zarówno wykształconych jak i posiadających praktyczne umiejętności.

W związku z tym Uniwersytet Papieski Jana Pawła II przygotował dla kandydatów na studia II stopnia studiów stacjonarnych dodatkową ofertę zwiększającą umiejętności i kompetencje poprzez dodatkowe zajęcia o charakterze praktycznym.

Odbywają się one w ramach Projektu „Praca socjalna – kształcenie dualne” Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jak w praktyce wygląda kształcenie dualne? Ile czasu poświęcisz i co zyskasz?

• Kształcenie dualne to naprzemiennie ułożone zajęcia dydaktyczne i zajęcia praktyczne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę naukowców i praktyków
  • Cztery semestry pełne realnych doświadczeń zawodowych
  • Odpłatne staże zawodowe realizowane w trakcie roku akademickiego z opłaconym dojazdem, zakwaterowaniem i wyżywieniem podczas stażu
  • Kilkudniowe wizyty studyjne w jednostkach z otoczenia społeczno – gospodarczego w całej Polsce
  • Aktywny udział w wydarzeniach naukowych w Polsce i za granicą
  • Dwa certyfikaty: z zakresu mediacji oraz podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach

Informacje praktyczne – czyli co musisz wiedzieć?

Typ studiów:

Studia Stacjonarne II stopnia – profil praktyczny

Kontakt:

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Instytut Pracy Socjalnej

31 – 069 Kraków, ul. Bernardyńska 3

Sekretariat tel: 12 – 422 21 21 w.( 933) pok. 60 Parter

Email: ips@upjp2.edu.pl

Rekrutacja na stronie: www.rekrutacja.upjp2.edu.pl

Ilość miejsc: 18

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2019