Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Praca socjalna w teorii i działaniu” na temat: „Superwizja w polskiej pomocy społecznej – stan obecny i perspektywy”

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Praca socjalna w teorii i działaniu” na temat:
„Superwizja w polskiej pomocy społecznej – stan obecny i perspektywy”

17 - 18 maja 2019 roku, Kraków
Komunikat 2
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na Konferencję naukową „Superwizja w polskiej pomocy społecznej – stan obecny i perspektywy”, która odbędzie się w dniach 17 – 18 maja 2019 roku. Organizatorami Konferencji są: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie – Instytut Pracy Socjalnej oraz Polskie Towarzystwo Superwizji Pracy Socjalnej.
Ideą Konferencji jest podjęcie dyskusji na temat stanu obecnego wdrażania superwizji pracy socjalnej w Polsce, standardów oraz wyzwań, które są związane z szerokim kontekstem wdrażania i realizacji superwizji w pracy socjalnej.
Celem Konferencji jest przedyskutowanie aktualnego stanu wdrażania superwizji jako narzędzia wsparcia pracowników socjalnych oraz innych grup zawodowych w obszarze szeroko rozumianego wsparcia społecznego (asystentów rodziny, opiekunów i terapeutów w domach pomocy społecznej, pracowników organizacji pozarządowych z obszaru pomocy społecznej, koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej, kuratorów, członków zespołów interdyscyplinarnych, opiekunów). Ponadto organizatorzy konferencji pragną stworzyć warunki do prezentacji zastosowania różnych rozwiązań superwizyjnych w pracy socjalnej.
 

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2019