Spotkanie dla mediatorów o komunikacji interpersonalnej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie integracyjno-warsztatowe skierowane do osób chcących doskonalić swoje kompetencje mediacyjne, które jest organizowane przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II oraz Akademię Ignatianum w Krakowie. Tym razem będzie ono zatytułowane "Klaryfikacja i parafraza jako składniki aktywnego słuchania", a poprowadzi je w formie warsztatu dr Krzyszrof Ozga, mediator.

Termin: 28 lutego 2019 r. (czwartek), godz. 18:00.

Miejsce: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, ul. Bernardyńska 3, sala Lectorium.

Zgłoszenia udziału prosimy kierować do dnia 20.02.2019 r. na adres email: katarzyna.wojtanowicz@upjp2.edu.pl

Pozdrawiamy serdecznie,

dr Katarzyna Wojtanowicz, UPJPII

dr Mateusz Pękala, AIK