Szkolenie specjalizacyjne Organizacja pomocy społecznej - III edycja

Uprzejmie informujemy, że trwa nabór na szkolenie z Organizacji pomocy społecznej !!!

W związku z uzyskaniem zgody Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (nr zgody DPS.VI.51211.1.6.2018.MJ z dnia 24 lipca 2018) Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ogłasza nabór na specjalizację Organizacja pomocy społecznej - III edycja. Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych pełnieniem funkcji kierowniczych w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej oraz innych instytucjach i organizacjach, związanych z otoczeniem systemu pomocy społecznej.

Ze względu na wpisanie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II do bazy usług edukacyjnych istnieje możliwość skorzystania z bonów edukacyjnych po zawarciu umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy i uzyskaniem w ten sposób znaczącego dofinansowania do tego szkolenia.
Szczegóły na stronie

Wymagania od uczestników:

1. wykształcenie minimum średnie
  2. złożenie podania o przyjęcie na szkolenie
  3. złożenie deklaracji płatności
  4. podpisanie umowy

Termin trwania szkolenia:

Termin egzaminu: do ustalenia

Koszt specjalizacji: 2900 zł

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na dogodne raty.

Wymagane dokumenty:

1. podanie o przyjęcie na szkolenie
  2. kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie (minimum średnie)
  3. deklaracja płatności za szkolenie
  4. kserokopia dowodu osobistego lub/i do wglądu

W dniach od 30 lipca do 3 września 2019 r. Sekretariat Instytutu Pracy Socjalnej jest zamknięty, dlatego prosimy o zgłoszenia telefoniczne u kierownika szkolenia pod numerem telefonu: 511 110 011 lub drogą mailową: maria.luszczynska@upjp2.edu.pl !!!

Prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerem telefonu sekretariatu Instytutu Pracy Socjalnej: (12) 422 21 21 w. 933 lub u kierownika szkolenia tel. 511 110 011. Można również przesyłać swoje zgłoszenie drogą mailową maria.luszczynska@upjp2.edu.pl

Dokumenty można składać osobiście w sekretariacie Instytutu Pracy Socjalnej przy ul. Bernardyńskiej 3 codziennie w godzinach 9.00 – 14.00 lub przesłać pocztą na adres - termin zostanie podany później.

Instytut Pracy Socjalnej

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

ul. Bernardyńska 3

31-069 Kraków

Uwaga! Szkolenie odbędzie się jeśli zgłosi się odpowiednia ilość osób (min. 18).

Atuty szkolenia:

• kompetentna kadra teoretyków i praktyków zagadnień związanych z funkcjonowaniem pomocy społecznej;
  • najtaniej w Krakowie;
  • możliwość rozłożenia kosztów szkolenia na dogodne raty;
  • zajęcia w piątki i soboty, co drugi tydzień.

Linki do dokumentów

- podanie

- deklaracja

- terminarz zjazdów

Program szkolenia został sporządzony przez osoby prowadzące poszczególne moduły w oparciu o wymogi, określone w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej  z dnia 26 września 2012 r. w sprawie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej (Dz. U. z dnia 28 września 2012 r. Poz. 1081), a także w wytycznych dla podmiotów, które ubiegają się o uzyskanie zgody ministra właściwego do spraw zabezpieczenia społecznego na prowadzenie szkoleń z zakresu specjalizacji organizacji pomocy społecznej publikowane na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Program obejmuje 265 godzin zajęć, w tym 95 godzin wykładów, 115 godzin ćwiczeń i 55 godzin seminariów/konwersatoriów.

Nazwa przedmiotu

Liczba godzin

wykłady

ćwiczenia