Studenci w działaniu- projekty socjalne

W ramach kształcenia na kierunku Praca socjalna przyszli pracownicy socjalni realizują Projekty socjalne.  Projektem socjalnym nazywamy zamierzony plan działania polegający
na kreowaniu pomysłów służących usprawnianiu lub ulepszaniu rzeczywistości społecznej. Projekt jest interdyscyplinarnym przedsięwzięciem - łączy w sobie wiele różnorodnych elementów. Dąży do osiągnięcia zaplanowanego celu zgodnie z określoną specyfikacją, przy użyciu określonych zasobów, tj. czasu, zespołu, budżetu.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi projektami realizowanymi przez naszych Studentów!