Warsztaty dla młodzieży "Gadu-gadu, czyli o sztuce komunikacji"

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt serdecznie zaprosić uczniów i nauczycieli na cykl bezpłatnych warsztatów pt.: "Gadu-gadu, czyli o sztuce komunikacji". Warsztaty organizowane są w dniach 19 i 20 marca 2018 roku w ramach Dni Otwartych w Instytucie Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Bernardyńskiej 3.

W załączeni przesyłamy szczegółowy opis poszczególnych spotkań wraz z dokładnym programem. Ze względu na warsztatowy charakter spotkań, liczba miejsc ich uczestników jest ograniczona (15-25 osób). Prosimy zatem do dnia 12 marca o kontakt w sprawie rezerwacji miejsc (bozena.majerek@upjp2.edu.pl).

Jeżeli będą Państwo zainteresowani uczestnictwem w warsztatach, istnieje również możliwość zorganizowania dodatkowych spotkań w dogodnych terminach.

dr Bożena Majerek