III Ogólnopolska Konferencja Naukowa  Ekonomiczne i socjalne prawa imigranta.

W dniu 23 listopada odbyła się już III ogólnopolska konfrencja organizowana przez Katedrę Prawa Rodzinnego UPJP2 oraz Katedrę Statystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie  dotycząca problemu imigragracji pod tytułem: Ekonomiczne i socjalne prawa imigranta. Uczestnicy konferencji z kraju jak i zagranicy poruszali tematy związane z dostępem imigrantów do rynku pracy, praw imigrantów w konteście prawa karnego, cywilnego oraz praw człowieka. Na zakończenie konferencji została zaprezentowana Biblioteczka Prawa t. 2 wydawana przez Katedrę Prawa Rodzinnego a poruszająca w tym roku także zagadnienie problemu imigracji.